Úvod

 gastro logo 1

 

      "Aj minulosť má svoju budúcnosť."


Stredná odborná škola obchodu a služieb má dlhú históriu (1888).Súčasťou školy je reštauračné zariadenie Sen a ubytovacie zariadenie penzión Sen. Reštaurácia Sen slúži ako stredisko odbornej prípravy žiakov pre odbor kuchár a čašník, servírka. 

Penzión Sen je moderné a útulne ubytovacie zariadenie, ktoré ponúka možnosti krátkodobého i dlhotrvajúceho pobytu. Zákazníkom je k dispozícii bezplatné parkovisko SOŠ O a S.

V blízkosti (cca 5 minút)  sa nachádza historické centrum mesta Prešov.V súčastnosti je Prešov tretím najväčším mestom Slovenska, ktoré sa rozkladá na rieke Torysa v severnom cípe Košickej kotliny na 49° severnej zemepisnej šírky a 21° východnej zemepisnej dĺžky v priemernej nadmorskej výške 252m. Je hospodárskym, kultúrnym, vzdelávacím centrom a sídlom Prešovského samosprávneho kraja. Svojim vzhľadom a históriou sa stáva významným strediskom a tiež atraktívnym mestom pre rozvoj cestovného ruchu, obchodu a služieb. 

Ste u nás srdečne vítaní.

Denné menu reštaurácia sen Prešov

Kontaktné informácie

KONTAKT

Reštaurácia - Penzión Sen - SOŠ obchodu a služieb
Právna forma:iná
Sídlo (adresa):Sídlisko duklianskych hrdinov 3, 081 34 Prešov
IČO:17078482
Reštauračné služby:051/7710834
Ubytovacie služby:051/ 7710858 - recepcia
E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.ouopo.edupage.org
WEB:
www.souopo.edupage.org
www.restauraciasen.sk

Prehlásenie

Keď sa jedlo minie, tak Vám pripravíme kuracie soté. Ceny nastavovala vrchná vedúca